Опис
- Двоповерхове ліжко Санта є трансформером, при потребі розкладається на 2 окремих ліжка.
- Матеріал виготовлення -бук масив.
- Фурнітура SISO(Данія)
- Габарити: довжина + 7см; ширина+ 7см, висота 180 (90+90)
- Відстань між царгами 77см.
19950.00 грн – 20230.00 грнPrice range: 19950.00 грн through 20230.00 грн


| Розміри спального місця | |
| Довжина: | 190, 200 см |
| Ширина: | 80, 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | +7 см до довжини спального місця |
| Ширина: | +7 см до ширини спального місця |
| Висота бильця голови: | 180 см(90+90) |
| Висота бильця ніг: | 180 см(90+90) |
| Відстань між ламелями: | звичайні: 5,5 см, посилені: 2,5 см |
| Матеріали | |
| Порода деревини ліжка: | Бук масив |
| Кольори: | Лак | Вільха | Світлий дуб | Світлий Горіх | Темний Каштан | Червоне Дерево | Яблуня | Венге | Білий | Сірий | Слонова кість |
Ви можете використовувати моделі наших виробів у ваших дизайнах інтер`єрів:
Відгуки
Відгуків немає, поки що.