Опис
Двоповерхове ліжко-трансформер, яке при потребі розкладається на 2 окремих односпальних.
Матеріал виготовлення-бук масив.
Фурнітура SISO (Данія)
Габарити: Ш+7см; Д+7см; Висота 168 (84+84)
17690.00 грн – 17980.00 грнPrice range: 17690.00 грн through 17980.00 грн


Двоповерхове ліжко-трансформер, яке при потребі розкладається на 2 окремих односпальних.
Матеріал виготовлення-бук масив.
Фурнітура SISO (Данія)
Габарити: Ш+7см; Д+7см; Висота 168 (84+84)
| Розміри спального місця | |
| Довжина: | 190, 200 см |
| Ширина: | 80, 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | +7 см до довжини спального місця |
| Ширина: | +7 см до ширини спального місця |
| Висота бильця голови: | 168 см(84+84) |
| Висота бильця ніг: | 168 см(84+84) |
| Відстань між ламелями: | звичайні: 5,5 см, посилені: 2,5 см |
| Матеріали | |
| Порода деревини ліжка: | Бук масив |
| Кольори: | Лак | Вільха | Світлий дуб | Світлий Горіх | Темний Каштан | Червоне Дерево | Яблуня | Венге | Білий | Сірий | Слонова кість |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.