Опис
- Двоповерхове ліжко-трансформер, при потребі трансформується у 2 окремих односпальних.
- Матеріал виготовлення-бук масив.
- Фурнітура SISO(Данія)
- Габарити: Ш+7см; Д+7см; В-180(90+90)
- Відстань між царгами -77см.
20080.00 грн – 20440.00 грнPrice range: 20080.00 грн through 20440.00 грн


| Розміри спального місця | |
| Довжина: | 190, 200 см |
| Ширина: | 80, 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | +7 см до довжини спального місця |
| Ширина: | +7 см до ширини спального місця |
| Висота бильця голови: | 180 см( 90+90) |
| Висота бильця ніг: | 180 см( 90+90) |
| Відстань від підлоги до царг | 20 см |
| Шухляди | додаткова опція |
| Відстань між ламелями: | звичайні: 5,5 см, посилені: 2,5 см |
| Матеріали | |
| Порода деревини ліжка: | Бук масив |
| Кольори: | Лак | Вільха | Світлий дуб | Світлий Горіх | Темний Каштан | Червоне Дерево | Яблуня | Венге | Білий | Сірий | Слонова кість |
Ви можете використовувати моделі наших виробів у ваших дизайнах інтер`єрів:
Відгуки
Відгуків немає, поки що.