Опис
- Купити односпальне букове ліжко “Мілена” обладнане підйомним механізмом.
- Матеріал Бук щит-тверда порода деревини.
- В основі ліжка короб, для зберігання білизни.
- Колір та розмір обираєм індивідуально.
14450.00 грн – 14900.00 грнPrice range: 14450.00 грн through 14900.00 грн


| Розміри спального місця | |
| Довжина: | 190, 200 см |
| Ширина: | 80, 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | +9 см до довжини спального місця |
| Ширина: | +8 см до ширини спального місця |
| Висота бильця голови: | 73 см |
| Висота бильця ніг: | 73 см |
| Відстань між ламелями: | звичайні: 5,5 см, посилені: 2,5 см |
| Матеріали | |
| Порода деревини ліжка: | Бук щит |
| Кольори: | Лак | Вільха | Світлий дуб | Світлий Горіх | Темний Каштан | Червоне Дерево | Яблуня | Венге | Білий | Сірий | Слонова кість |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.