Опис
- Ліжко Мілена користується великим попитом серед наших споживачів.
- Матеріал-Бук масив.
- Фурнітура SISO(Данія)
- Габарити: ширина+7см; довжина +7см.
10810.00 грн – 11040.00 грнPrice range: 10810.00 грн through 11040.00 грн


| Розміри спального місця | |
| Довжина: | 190, 200 см |
| Ширина: | 80, 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | +7 см до довжини спального місця |
| Ширина: | +7 см до ширини спального місця |
| Висота бильця голови: | 71 см |
| Висота бильця ніг: | 71 см |
| Відстань між ламелями: | звичайні: 5,5 см, посилені: 2,5 см |
| Матеріали | |
| Порода деревини ліжка: | Бук масив |
| Кольори: | Лак | Вільха | Світлий дуб | Світлий Горіх | Темний Каштан | Червоне Дерево | Яблуня | Венге | Білий | Сірий | Слонова кість |
Ви можете використовувати моделі наших виробів у ваших дизайнах інтер`єрів:
Відгуки
Відгуків немає, поки що.