Опис
- Купити односпальне ліжко Санта-1, від виробника ТМ”Меблі Лев”.
- Матеріал виготовлення-бук масив.
- Фурнітура SISO(Данія)
11370.00 грн – 11600.00 грнPrice range: 11370.00 грн through 11600.00 грн


Відстань між ламелями:звичайні: 5,5 см, посилені: 2,5 см
| Розміри спального місця | |
| Довжина: | 190, 200 см |
| Ширина: | 80, 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | +7 см до довжини спального місця |
| Ширина: | +7 см до ширини спального місця |
| Висота бильця | 91 см |
| Відстань від підлоги до царг | 20 см |
| Шухляди | додаткова опція |
| Матеріали | |
| Порода деревини ліжка: | Бук щит |
| Кольори: | Лак | Вільха | Світлий дуб | Світлий Горіх | Темний Каштан | Червоне Дерево | Яблуня | Венге | Білий | Сірий | Слонова кість |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.