Каркаси для ліжок

Каркас ліжка – це важливий елемент, який відповідає за комфорт і безпеку під час сну та відпочинку. Його основна функція – підтримувати матрац. Тому він повинен бути виготовлений з міцних високоякісних матеріалів, таких як дерево та сталь. У нашому магазині ви знайдете зручні каркаси для ліжок, які доступні у багатьох розмірах, тому ви можете легко встановити їх.

Найпопулярнішим є металевий каркас 180×200 см., що відповідає матрацам, які часто вибирають пари у спальні. У нас також є дещо менші конструкції для спальні, для яких буде зручний каркас 140×200 см., 160×200 см. Дещо інше питання стосується дитячих ліжок – оптимальним буде каркас 90×200 см. Для кількох річних дітей рама ліжка розміром 120×200 см. буде хорошим вибором.

Металеві каркаси

На що при виборі каркаса для ліжка варто звернути увагу? Матеріал повинен бути стійким і рідко пошкоджуватися. У нашому магазині ми в основному використовуємо метал та деревину, яка також цінується за свої естетичні якості. Каркаси ліжок відрізняються надзвичайно привабливою ціною та широким асортиментом продукції.

Каркас для ліжка включає ламелі, з’єднані спеціально та зафіксовані до металевого каркаса що гарантує, міцність навіть через багато років. Найголовніше, що весь наш асортимент виробляється в Україні. Клієнти також можуть скористатися 14-денним періодом повернення придбаного товару.